Aktualności

Filtruj według

kategorii

Nasze siatkarki drugie w rejonie!
W środę 23 marca w hali przy Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza odbył się powiatowy turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady SZS. Nasza reprezentacja na czele z kapitanem Aleksandrą Radzioch (klasa 4TH) wystąpiła w następującym składzie: Zuzanna Ziółek (4TH) Małgorzata Zbączyniak (4TL) Weronika Kus (3HAp) Martyna Chałat (3LOp) Paulina Cziudaj (3LOp) Malwina Bień (3HAp) Małgorzata Smol (3BHg) Karolina Goyk (4TL) Patrycja Karkos (3HAp) Kinga Dworaczyk (1TI) Sonia Dudzik (1TLH). Dziewczęta wspierane przez opiekuna drużyny, panią Henię Sukienik, mogą cieszyć się nie jednym, lecz dwoma wygranymi meczami! W bardzo zaciętej walce wygrały z zawodniczkami LO Psary w setach 2:1, a następnie pokonały drużynę Zespołu Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza 2:0. Takie wyniki dały naszej reprezentacji  awans do rozgrywek rejonowych, które odbyły się 28 marca, również w hali ZS nr 1 im. A. Mickiewicza. Nasze piękne siatkarki w starciu z zawodniczkami  Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Radzionkowie niestety przegrały 2:0. Trzeba jednak podkreślić, iż przyszło im się mierzyć z uczennicami klasy o profilu siatkarskim Podsumowując, nasza początkująca grupa siatkarska utworzona po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią zdobyła drugie miejsce w zawodach rejonowych, z czego bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy sukcesu osiąganego już 3 raz z rzędu! Rywalizacja była  zacięta, zaś dziewczyny grały ambitnie i z charakterem. Życzymy drużynie kolejnych sukcesów!  Zuzanna Bryś, klasa 3LOp