Harmonogram stałych zajęć pozalekcyjnych 2017/2018

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Zajęcia

opiek.
-wych.

Zajęcia zwiększ. szanse uczniów mających trudności

w nauce

(zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się)

Zajęcia zwiększ. szanse edukac. uczniów zdolnych

Zajęcia

rozwij. zainter.

uczniów

Tytuł zajęć

Dzień

tygodnia

Godz.
lek-
cyjna

Nr sali

Bawor Aleksandra

 

X

X

 

Konsultacje z języka niemieckiego (zwiększające szanse)

czwartek

2

spocznik

Berbesz-Kupiec Gabriela

 

X

   

Zajęcia dodatkowe

poniedziałek

9

40

Biernacik Adam

       

Konsultacje dla uczniów (klasy trzecie)

Konsultacje dla maturzystów

Konsultacje dla uczniów (klasy drugie)

Środa

piątek

piątek

9

1

9

39

39

39

Bogacki Michał

 

X

   

Konsultacje zawodowe - kwalifikacje E12, E14

Poniedziałek

Wtorek

czwartek

7:30-7:45

50

Ciach Krzysztof

               

Czornik Krystyna

               

Dawid Maciej

   

X

 

Konsultacje zawodowe dla informatyków z zakresu kwalifikacji E.13

czwartek

9

48

Doleżych-Szymiczek Milena

 

X

X

X

Konsultacje dla uczniów

Według potrzeb: po wcześniejszym ustaleniu z uczniami

Drumowicz Agnieszka

     

X

Zajęcia sportowe wg potrzeb uczniów (gry zespołowe, zajęcia taneczne)

wtorek

10

Sala gimnastyczna

Dudek Beata

X

   

X

Jak nie czytam, jak czytam? Promocja biblioteki szkolnej i czytelnictwa.

wtorek

9

52

Gajda Danuta

 

X

   

Architektura krajobrazu zajęcia zwiększające szanse

wtorek

9

17

Gałuszkiewicz Mirosław

               

Gawin Artur

     

X

Piłka ręczna, siatkówka

wtorek

piątek

14:50

15:35

Sala gimn.

Hala sp nr 3

Gerasymiv Olga

   

X

 

Zajęcia dla  maturzystów (Klasa 3LO 2 język)

Zajęcia dla uczniów z zaległościami

środa

środa

czwartek

1

11.05-

11.25

15

15

Giemza-Jurga Anna

 

X

X

 

Zajęcia dla uczniów z problemami i zaległościami.

poniedziałek

 

wtorek

 

czwartek

11.05 - 11.25

 

11.05 - 11.25

 

11.05 - 11.25

16

 

16

 

16

Gołombowski Dawid

               

Grzeskowiak Rafał

 

X

X

X

Konsultacje z historii dla uczniów z problemami z przedmiotu, przygotowanie do matury

poniedziałek

9

 

Hadaś Kamil

 

X

X

 

Konsultacje

wtorek

czwartek

8

11:05- 11:25

30

17

Januszka Rafał

 

X

X

 

Konsultacje z przedmiotów zawodowych

Środa (po

uzgodnieniu)

10

44

Kaczorowska Grazyna

 

X

X

 

Konsultacje dla uczniów mających problemy z matematyką


Konsultacje dla uczniów poziom rozszerzony

poniedziałek

wtorek

 

wtorek

8:10

 

8:10

 

9 lekcja

Sala 35

 

Sala 35

 

Sala 34

Kąpielska Beata

 

X

X

 

Zajęcia dla maturzystów

 

Zajęcia dla uczniów pozostałych klas (po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem)

wtorek

 

poniedziałek

9 14:50

 

9 14:50

sala 47

 

sala 47

Klimczyk Małgorzata

     

X

Szkolne Koło PCK, zajęcia z pierwszej pomocy

poniedziałek

15:40

Sala 30

Kościelny Sławomir

 

X

   

Zajęcia przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie T.12

piątek

1

sala 34

Kubica Krzysztof

     

X

Ćwiczenia na siłowni

wtorek

7 lekcja

siłownia

Kubat Maria

     

X

Konsultacje maturalne ( poziom R )

wtorek

9

Sala 35

Kuś Kinga

 

X

   

Zajęcia dla uczniów mających problemy z opanowaniem materiału zjęzyka niemieckiego

poniedziałek

1 lekcja

Sala 42

Łodziński Daniel

   

X

 

Siatkówka

wtorek

9,10

Sala gimnastyczna

Madler-Zdrojewska Bożena

 

X

   

Konsultacje dla maturzystów

piątek

8-9.20

51

Mazur-Majchrzyk Iwona

       

Konsultacje dla maturzystów, zajęcia wyrównawcze

piątek

1

9

Mikołajczyk -Szczęsna M.

X

   

X

Jak nie czytam, jak czytam? Promocja biblioteki szkolnej i czytelnictwa.

poniedziałek

9

52

Marcol Weronika

       

Architektura krajobrazu zajęcia zwiększające szanse

środa

9

15

Myrcik Katarzyna

 

x

 

x

1.     Konsultacje

2.     Redagowanie gazetki internetowej

1.Co drugi wtorek
2.wg potrzeb

10

39

Panas Andriy

 

X

   

Zajęcia dla uczniów z problemami i zaległościami.

poniedziałek

8.35-9.20

8A

Patrzyk Gabriela

 

X

 

X

   

Konsultacje z matematyki dla wszystkich zainteresowanych

 

Konsultacje maturalne dla 4 HT

wtorek

 

piątek

15.00-

15.45,

14.50-

15.35

51

 

51

Pawełczyk Daria

 

X

X

 

Konsultacje z przedmiotów zawodowych - logistyka

środa

7:15-7:45

17

Pulcer Marta

   

X

X

Konsultacje przedmiotowe

środa lub

piątek

L.9

l.8

 

Romańska Jolanta

   

X

X

Projekt edukacyjny " Lekcje z ZUS"

Program edukacyjny "Zarządzanie firmą"

Projekt SIGG

Przygotowania do olimpiad i konkursów

wtorek, czwartek, piątek

Godz.

11.10 - 11.20

42

Rudzka Małgorzata

       

Konsultacje maturalne, zajęcia wyrównawcze

wtorek

15.35

16

Siwiaszczyk Anna

       

Konsultacje maturalne, konsultacje z biologii

środa

15,35

17

Siwiński Maciej

 

X

X

 

Konsultacje z przedmiotów zawodowych

wtorek

9

44

Stężała Beata

 

X

X

 

Zajęcia dodatkowe z chemii

 

Konsultacje z chemii

środa

Druga środa miesiąca

11.05-11.25

 

14.50

46

 

36

Strzoda Mariola

       

Konsultacje uczniów dyslektycznych

poniedziałek lub wtorek

14.50

Gabinet pedagoga

Sukienik Henryka

     

X

Zajęcia sportowe wg potrzeb (gry zespołowe)

Co drugi piątek lub w innych

szkołach wg zaproszenia

Sparingi

15.35-16.30

Sala gimnastyczna

Sp 3

Szczepański Bogdan

 

X

X

 

Konsultacje z przedmiotów zawodowych

piątek

14:45

Sala 37

Terlecka-Żyłka Oksana

       

Konsultacje z języka angielskiego

wtorek

1

16

Włodarczyk Justyna

 

X

   

Język polski dla maturzystów

piątek

9

41

Wosik Iwona

 

X

X

 

Język niemiecki dla maturzystów.

Co drugi tydzień

środa/

czwartek

 

9

1

 

16

35

Wróbel Jolanta

 

X

X

 

Konsultacje dla maturzystów

Spotkania z językiem polskim dla pozostałych klas

(po wcześniejszym umówieniu się)

środa

czwartek

 

poniedziałek

14.00

14.50/15.35

8.35

41

41

 

41

Ziaja Monika

 

x

x

x

Koło języka angielskiego dla maturzystów
Konsultacje (po wcześniejszym umówieniu się, miejsce i godzina ustalane indywidualnie )

czwartek

8 lekcja

29