Kazikowi szczypiorniści i szczypiornistki powalczyli w powiatowych zawodach!

Autor: Artur Gawin

SPORT

We wtorek 28 lutego na hali ZS nr 1 im. Adama Mickiewicza nasze reprezentacje piłki ręcznej chłopców i dziewcząt rozegrały mecze finałowe o Mistrzostwo Powiatu w piłce ręcznej w ramach Licealiady SZS. Niestety tak jak przed rokiem panowie do przerwy prowadzili gospodarzami 12:11 grając dobre zawody o tyle po przerwie niestety zapomnieli, że w piłce ręcznej wygrywa ten kto zdobędzie wiecej bramek, a celniej w drugich 25 minutach rzucali i lepiej bronili gospodarze i to oni ostatecznie 27:23 pokonując naszą drużynę po raz 6 z rzędu...cry

Dziewczęta choć w tym roku nie były faworytkami to przez ponad 30 minut stawiały dzielny opór gospodyniom remisując do przerwy 10:10, niestety po przerwie podobnie jak u naszych panów zawiodła skuteczność i zabrakło sił. Gospodynie pokonały nasze dziewczęta ostatecznie po 40 minutach meczu 25:17.yell Nie mniej jednak obu zespołom zbieranym "naprędce" i trochę z łapanki przez prowadzących drużyny Panią Henrykę Sukienik i Artura Gawina należą się wielkie brawa za walkę do końca i już czekamy i liczymy na rewanże tym razem w powiatowej siatkówce, która już w najbliższy piątek na hali LO MIckiewicz oraz koszykówce już w najbliższy poniedziałek. Trzymamy kciuki i liczymy na Was Kazikowi siatkarze i siatkarki oraz...koszykarze!tongue-outlaughing