OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Rok szkolny

2018/2019

imię i nazwisko klasa miejsce konkurs opiekun etap
Piotr Kulisz 1TI finalista XVI Śląski Konkurs Matematyczny im. K. Skórnik Grażyna Kaczorowska wojewódzki
Magdalena Zając - udział w finale ogólnopolskim Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś ogólnopolski
Zuzanna Pradela - udział w finale ogólnopolskim Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś ogólnopolski
Karolina Walocha - udział w finale ogólnopolskim Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś ogólnopolski
Magdalena Zając - 1 w etapie okręgowym Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś okręgowy
Zuzanna Pradela - 1 w etapie okręgowym Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś okręgowy
Karolina Walocha - 1 w etapie okręgowym Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś okręgowy
Natalia Byczek - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Kamila Skubała - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Paulina Małyska - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Maria Kacprzak - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Maja Wolik - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Jacek Markowski - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Julia Wieczorek 2LO kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Jolanta Romańska okręgowy
Zuzanna Gawenda 2HT kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Jolanta Romańska okręgowy
Bartłomiej Kazek 2TM kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Wiedzy o Inżynierii Materiałowej „MATERIAŁY I TECHNOLOGIE XXI WIEKU” Jolanta Romańska okręgowy
Julia Prandzioch 3HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska okręgowy
Julia Czwalińska 2HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska okręgowy
Felicja Świerczok 3TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska okręgowy
Mateusz Dworaczyk 3TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska okręgowy
Mateusz Dworaczyk 3TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska okręgowy
Mateusz Dworaczyk 3TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska okręgowy
Karolina Goyk 1TL kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolski Konkurs Przedsiębiorczy na rynku finansowym Jolanta Romańska okręgowy
Karol Woś 1TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolski Konkurs Przedsiębiorczy na rynku finansowym Jolanta Romańska okręgowy
Zuzanna Gawenda 2HT kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolski Konkurs Przedsiębiorczy na rynku finansowym Jolanta Romańska okręgowy
Michał Walter 1LO kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska okręgowy
Juliusz Kulik 1TBM kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska okręgowy
Wiktoria Borowska 1TBM kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska okręgowy
Paweł Chrost 2TI 3 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wywiedzione ze słowa - -
Julia Wieczorek 2LO 2 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wywiedzione ze słowa - -
Daria Wańczyk 3LO 2 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - poezja śpiewana - -
Zuzanna Pradela 2TL 1 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - poezja śpiewana - -
Klasa 1TBM 1TBM półfinał, awans do finału Ogólnopolski konkurs Młody Lean Leader Jolanta Romańska, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś ogólnopolski
Juliusz Kulik 1TM 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Mateusz Hernik 1TM 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Szymon Jaguś 1TM 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Gabriela Seman 1TH 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Łukasz Kosytorz 2LO 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Paweł Chrost 2TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Miłosz Grobara 3TAM 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Łukasz Tokarz 4TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Monika Kosiada 4TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Magdalena Stemarowicz 4TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Szymon Olszok 4TB 1 IV Wojewódzki Konkurs „Młody Mistrz Budownictwa” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński wojewódzki
Jakub Kurda 4TB 1 IV Wojewódzki Konkurs „Młody Mistrz Budownictwa” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński wojewódzki
Daniel Hat 4TB 1 IV Wojewódzki Konkurs „Młody Mistrz Budownictwa” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński wojewódzki
Jacek Biela 4TB Finaliści Olimpiady XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka ogólnopolski (Finał Centralny)
Jacek Słodczyk 4TB Finaliści Olimpiady XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka ogólnopolski (Finał Centralny)
Daniel Hat 4TB Finaliści Olimpiady XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka ogólnopolski (Finał Centralny)
Jakub Kurda 4TB 2, awans do finału olimpiady Olimpiada Budowlana „Buduj z Pasją” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński okręgowy
Daniel Hat 4TB 2, awans do finału olimpiady Olimpiada Budowlana „Buduj z Pasją” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński okręgowy
Weronika Kopyciok 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Kamila Gajda 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Szymon Andryszczak 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Błażej Gambuś 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Jacek Biela 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Jacek Słodczyk 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Daniel Hat 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Jacek Biela 4TB 8, awans do Finału Centralnego XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Jacek Słodczyk 4TB 6, awans do Finału Centralnego XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Daniel Hat 4TB 5, awans do Finału Centralnego XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Zofia Macich 1LO 1 Konkurs na najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną Beata Dudek regionalny
Aleksandra Kozuch 1LO wyróżnienie Powiatowy konkurs plastyczny „Autyzm - by wiedzieć więcej” Beata Dudek powiatowy
Paulina Szymiec 1LO 1 Powiatowy konkurs plastyczny „Autyzm - by wiedzieć więcej” Beata Dudek powiatowy
Reprezentacja ZSOT w piłce nożnej chłopców - 1 IV Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieluniu Jacek Łuczyński międzypowiatowy
Agata Ciesielska 3LO 3 X Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „I Ty możesz zostać Mistrzem Pióra” Beata Dudek powiatowy
Reprezentacja ZSOT - 1 Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej Artur Gawin powiatowy
Weronika Wołowczyk 1TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Jakub Kaliciak 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Karolina Walocha 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Dominik Brylka 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Magdalena Zając 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Zuzanna Pradela 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Weronika Pawełczyk 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Patrycja Susek 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Jacek Markowski 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Magdalena Zając 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Zuzanna Pradela 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Anna Wróbel 3LO 1 Konkurs Debat Oksfordzkich „Europejki i Europejczycy rozmawiają” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska wojewódzki
Mateusz Gałwa 3LO 1 Konkurs Debat Oksfordzkich „Europejki i Europejczycy rozmawiają” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska wojewódzki
Agata Ciesielska 3LO 1 Konkurs Debat Oksfordzkich „Europejki i Europejczycy rozmawiają” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska wojewódzki
Paweł Chrost 2TI 1 Konkurs Debat Oksfordzkich „Europejki i Europejczycy rozmawiają” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska wojewódzki
Filip Kudła 1TI 8 VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” Katarzyna Myrcik wojewódzki
Paweł Chrost 2TI wyróżnienie X Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej Katarzyna Myrcik powiatowy
Zuzanna Pradela 2TL 3 X Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej Gabriela Berbesz-Kupiec powiatowy
Oliwia Gansiniec 1LO 1 X Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej Gabriela Berbesz-Kupiec powiatowy
Paulina Szymiec 1LO 1 XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Komandosi w Wojsku Polskim na przestrzeni 100 lat” Beata Dudek ogólnopolski

Rok szkolny

2017/2018

imię i nazwisko klasa miejsce konkurs opiekun etap
Sylwia Potempa 4HT Finalistka X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej (20 miejsce w Polsce) Finał X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej Sławomir Kościelny etap ogólnopolski
Reprezentacja szkoły dziewcząt 2 Powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik, Agnieszka etap powiatowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt 3 Półfinał Licealiady Województwa Śląskiego w piłce ręcznej dziewcząt Henryka Sukienik etap wojewódzki
Reprezentacja szkoły dziewcząt 1 Rejonowy turniej piłki ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik etap rejonowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt 1 Powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik etap powiatowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt 2 Rejonowy turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik etap rejonowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt 1 Powiatowy turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik etap powiatowy
Reprezentacja ZSOT 2 Mistrzostwa Rejonu Tarnogórskiego w piłce Artur Gawin etap rejonowy
Reprezentacja ZSOT 2 Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej Artur Gawin etap powiatowy
Reprezentacja ZSOT 1 MIstrzostwa Powiatu w piłce siatkowej Artur Gawin etap powiatowy
Daniel Hat 4 miejsce Olimpiada Budowlana„BUDUJ z PASJĄ” Daniel Łodziński etap regionalny (wojewódzki)
Patryk Woroniak 4 miejsce Olimpiada Budowlana„BUDUJ z PASJĄ” Daniel Łodziński etap regionalny (wojewódzki)
Daniel Hat Laureat Olimpiady Wiedzy Umiejętności Finał Centralny XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński etap ogólnopolski
Patryk Woroniak Laureat Olimpiady Wiedzy Umiejętności Finał Centralny XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński etap ogólnopolski
Walentyna Gansiniec 2 Powiatowy Konkurs Kaligraficzny “I Ty możesz zostać Mistrzem pióra” Beata Dudek, Milena Doleżych-Szymiczek
Klaudia Rubiś wyróżnienie Powiatowy Konkurs Kaligraficzny “I Ty możesz zostać Mistrzem pióra” Beata Dudek, Milena Doleżych-Szymiczek etap powiatowy
Agata Ciesielska 2 Powiatowy Konkurs Kaligraficzny “I Ty możesz zostać Mistrzem pióra” Beata Dudek, Milena Doleżych-Szymiczek etap powiatowy
Mateusz Dworaczyk kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach Jolanta Romańska
Sylwia Potempa II miejsce w etapie okręgowym i awans do etapu centralnego X Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej Sławomir Kościelny etap okręgowy
Lipińska Natalia 1HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Czwalińska Julia 1HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Prandzioch Julia 2HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Mazur Karolina 4HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Świerczok Felicja 2TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Dworaczyk Mateusz 2TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Wiktoria Gaudy 1LO kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Jolanta Romańska
Mateusz Dworaczyk 2TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada Wiedzy Technicznej Jolanta Romańska
Mateusz Gałwa 2LO kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Ogólnopolski Konkurs “Wybieram Wybory” Beata Kąpielska
Paulina Małyska 1TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Olimpiada Wiedzy o UE “Gwiezdny Krąg” Beata Kąpielska
Mateusz Gałwa 2LO kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Olimpiada Wiedzy o UE “Gwiezdny Krąg” Beata Kąpielska
Agata Macioł 4HT laureatka Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie ks. Kamil Hadaś etap ogólnopolski
Drużyna 1 Turniej piłki koszykowej w Mistrzostwach Powiatu w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Krzysztof Kubica etap powiatowy
Mateusz Urbańczyk 3TII 1 konkurs Wiedzy o Sejmie Hanna Ślimak
Technikum nr 2 45 miejsce w Polsce ranking „Perspektyw” 2018 etap ogólnopolski
Julia Machoń 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Myrcik
Agata Sowa 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Myrcik
Weronika Paruzel 1TB 1 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Karolina Dudzik 4HT 2 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Natalia Bogawska 1TB 2 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Tomasz Swoboda 2HT 2 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Julia Wieczorek 1LO 2 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Jakub Kosowicki 1TB 3 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Julia Popanda 1LO 3 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Aleksander Jassak wyróżnienie Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Paulina Kubica wyróżnienie Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Klasa 2LO - zespołowo 3 „Nasz pomysł na EKO Śląskie” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska etap wojewódzki
Patryk Woroniak 4TB stypendium Prezesa Rady
Aleksandra Chałupka 2LO stypendium Prezesa Rady
Bartosz Małysa 1TI 2 miejsce w kategorii 15-16 lat +75kg XIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 Shinkyokushin Polskiej Federacji Kyokushin Karate etap ogólnopolski
Bednarska Wiktoria 3LO 7 przełajowy ,,Bieg Mikołajkowy’’ na dystansie 5km Agnieszka Drumowicz etap powiatowy
Foks Łukasz 1TM 4 przełajowy ,,Bieg Mikołajkowy’’ na dystansie 5km Agnieszka Drumowicz etap powiatowy
Jonczyk Szymon 2LO 3 przełajowy ,,Bieg Mikołajkowy’’ na dystansie 5km Agnieszka Drumowicz etap powiatowy
Serafin Szymon 2HT 2 przełajowy ,,Bieg Mikołajkowy’’ na dystansie 5km Agnieszka Drumowicz etap powiatowy
Jacek Słodczyk 3TB 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Daniel Cebulski 3TII 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Dawid Cebulski 3TIM 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Dastin Klupś 2TI 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Kamil Schiewe 2TI 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Grzegorz Michalik 2TI 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Wróbel Anna 3LO 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Zając Magdalena 1TL 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Pradela Zuzanna 1TL 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Macioł Agata 4HT 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Kosiada Monika 3TII 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Stemarowicz Magda 3TII 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Martyna Bok 1 Śladami Martina Lutra Anna Giemza - Jurga etap regionalny
ZSOT wyróżnienie Laur Mistrza Nowoczesnej Edukacji etap ogólnopolski
Bartosz Małysa 1TI III w kategorii 2001-1999 +70kg full contact. Międzynarodowy Turniej Karate
reprezentacja 1, 2 Powiatowy Turniej Tenisa Krzysztof Kubica etap powiatowy
Patryk Woroniak 4TB stypendium dla najzdolniejszych uczniów naszego
Patrycja Piec 1TB 3 Olimpiada Zdrowego Stylu Życia Małgorzata Klimczyk etap powiatowy