Joanna Śleziona z klasy 1TI i Damian Bonk- uczeń klasy 4BHg najlepszymi tenisistami stołowymi w ZSOT!

Autor: Artur Gawin

SPORT

21 kwietnia na dużej sali gimastycznej odbył się szkolny turniej o Mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Obie kategorie rywalizowały ze sobą systemem brazylijskim do dwóch przegranych spotkań, w których to u pań do rywalizacji stanęło 9 zawodniczek, a u panów 23 osoby. Najlepszą wśród pań okazała się Joanna Śleziona z klasy 1TI, która pokonała w finale swoją koleżankę Gabrysię Sprychę z 1LO w setach 3:0. U panów finał rozegrali między sobą dzisiejsi już absolwenci ZSOT: Damian Bonk z 4BHg i Dawid Barzak- uczeń klasy 4TLg, w którym lepszy w setach 3:1 okazał się zawodnik klasy budowlanej. III miejsca zajęli odpowiednio Dominika Swoboda- uczeń klasy 2TLH oraz Paweł Jonek z 4TIp. Gratuluję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, i zapraszam za rok cool!