Po 5 latach nasi piłkarze odzyskali tytuł Mistrzów Powiatu!

Autor: Artur Gawin

SPORT

W przedmajówkową środę 25 kwietnia na naszym orliku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny: nasza Reprezentacja, obrońcy tytułu ZSZ Lubliniec oraz ZS nr 1 im. Adama Mickiewicza. W wyniku rogrywek systemem każdy z każdym mecze trwały po 40 minut, a nasz zespół pokonując kolejno 9:2 obrońców tytułu ZSZ oraz w decydującym meczu "Micka" 6:3 odzyskał po ponad 5 latach tytuł Mistrzowski i prawo do gry w Mistrzostwach Rejonu tarnogórskiego, które odbędą się zapewne po maturalnym maratonie w drugiej połowie maja.kiss

Gratulujemy sukcesu naszej drużynie i czekamy na kolejny w rejonie i... być może awans do półfinału wojewódzkiego...!cooltongue-out Bo przecież ..."kto nie idzie do przodu ten się cofa..."money-mouth

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Paruzel 3TBHG, Piotr Sukiennik 1TI, Błażej Tabor 3TLg, Dawid Skubała 4TBM, Dawid Rek 3TLg, Dawid Skubała 3TBHg, Szymon Lesik 2TI, Mateusz Kandziora 3TLp, Damian Bonk 3TBHg, Fabian Kroll 4TL, Michał Josek 3TBHg, Dawid Barzak 3TIg, Mateusz Jelonek 3TLp. Trenerem zespołu był Jacek Łuczyński. Mecze sędziował Artur Gawin.
 Życzymy naszym maturzystom połamania czarnych długopisów i powodzenia!!!winklaughingcooltongue-out