18
Paź
Zajęcia z piłki siatkowej

Zajęcia dodatkowe z piłki siatkowej będą się odbywać co drugi poniedziałek, od 28.10.2019 r.,  o godz. 16:35. Zapraszam!smile

07
Paź
Wycieczka do Irlandii
Zainteresowani wyjazdem do Irlandii proszeni są o dostarczenie wstępnej zgody na wyjazd.
 
Należy kliknąć TEN LINK,  zapoznać się z informacjami, uzupełnić dane i dostarczyć opiekunkom wyjazdu - M. Ziai, O. Gerasymiv do środy, 9 października 2019r.
Do zobaczenia niebawemlaughing!
Organizatorki
04
Paź
ZDJĘCIA KLASOWE

Do środy (09.10.2019 r.) proszę o zebranie pieniędzy za zdjęcia klasowe i dostarczenie wraz z listą do sekretariatu szkołysmile

Cena za zdjęcie wynosi 12 zł.

03
Paź
Olimpiada Języka Angielskiego

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Olimpiadzie Języka Angielskiego. Zapisy u p.Olgi Gerasymiv (sala nr 15) lub innych nauczycieli języka angielskiego do środy (9 października 2019r.)


Olga Gerasymiv

02
Paź
Szanowni Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji wirtualnego koła matematyczno-logicznego eMiL 23.

Koło wystartuje w poniedziałek 7 października. Wszystkie łamigłówki uczniowie będą rozwiązywać w 100% poprzez internet.

Aby wziąć udział w kole wystarczy przesłać pod adres (pietrzyk1977@gmail.com) swoje dane (imię i nazwisko, adres email, dane szkoły.

Aby wejść na dostępne DEMO koła należy:

a) otworzyć stronę: https://moodle.cel.agh.edu.pl/kola/login/index.php

b) Zalogować się jako gość

c) Wejść na link eMiL 23 - DEMO

Zgłoszenia może dokonać  nauczyciel, jak i sam uczeń.

 

Nauczyciele matematyki

30
Wrz
Wycieczki
Irlandia! Indie! Niemcy!
 
Masz ochotę na podróże duże i małe?
Masz do wyboru kilka propozycji (możesz wybrać więcej niż jedną):
1. Poszukiwanie garnczka złota po drugiej stronie tęczy, czyli wyprawa dla widoków, klifów  i mchu na Szmaragdową Wyspę.
2. Curry, sari i Taj Mahal, czyli podróż na samolot i tuk tuka. Odwiedźmy naszą partnerską szkołę w New Delhi!
3. A może by tak na wyspę całkiem niedaleko? Spotkajmy się w Kamminke na wyspie Usedom/Uznam z zaprzyjaźnioną szkołą niemiecką!
 
Zainteresowani?
Spotkanie informacyjne  w środę 2 października, w sali nr 29 na długiej przerwie - zapraszamy! 

P.S. Osoby już zapisane prosimy o weryfikację. Jeśli się rozmyśliłaś/rozmyśliłeś nie zajmuj miejsca! :)
30
Wrz
VII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe

VII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe odbędzie się we wtorek na 6 lekcji  w sali nr 34.

G. Berbesz-Kupiec

23
Wrz
V edycja projektu "Śląskie. Inwestujemy w talenty"

Ruszyła kolejna  V już edycja projektu "Śląskie. Inwestujemy w talenty". Termin naboru zgłoszeń został wyznaczony na okres od 23 IX do 25 X 2019r.

Kryteria niezbędne, aby ubiegać się o stypendium:

a) uczęszczanie do szkoły ponadpodstawowej na terenie województwa śląskiego;

b) uzyskanie średniej ocen z trzech przedmiotów kierunkowych na poziomie co najmniej 5,33, tj. obligatoryjnie z matematyki i jednego z języków obcych nowożytnych oraz jednego wybranego przez ucznia/uczennicę pozostałego przedmiotu z grupy określonych w § 1 pkt 12 Regulaminu; z zastrzeżeniem, iż w ramach przedmiotów kierunkowych mogą zostać wykazane jedynie te przedmioty, z których uczeń/uczennica otrzymał/a: z jednego przedmiotu ocenę 6,00 a z pozostałych dwóch przedmiotów ocenę co najmniej 5,00. Średnia zostanie zweryfikowana na podstawie ocen z przedmiotów kierunkowych wyszczególnionych na świadectwie szkolnym wydanym na zakończenie roku szkolnego 2018/2019;

c) uzyskanie średniej ocen ze wszystkich przedmiotów na poziomie co najmniej 5,25. Średnia zostanie zweryfikowana na podstawie wszystkich ocen wyszczególnionych na świadectwie szkolnym wydanym na zakończenie roku szkolnego 2018/2019;

d) niepobieranie innego stypendium przyznanego za wyniki w nauce, finansowanego ze środków publicznych, o sumarycznej wartości w skali roku szkolnego przewyższającej 1 240,00 PLN.

Dodatkowe punkty można zdobyć spełniając jedno z kryteriów dodatkowych. Wszystkie kryteria dodatkowe zapisane są w Regulaminie.

Więcej informacji na stronie internetowej (https://efs-stypendia.slaskie.pl/content/nabor-wnioskow-o-przyznanie-stypendium-w-ramach-projektu-slaskie-inwestujemy-w-talenty---v-edycja) oraz u pani Grażyny Kaczorowskiej.