II miejsce w Rejonowych Zawodach Szkolnych w Piłce Nożnej Chłopców

Autor: Krzysztof Kubica

WYDARZENIE

15 maja na obiektach SMS Radzionków reprezentacja ZSOT zmierzyła się ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Radzionkowie.
Po wyrównanym początku meczu strzał na bramkę oddał Jarek Trzop. Wyzwoliło to energię rywali, którzy zdobyli dwie bramki i do przerwy to Radzionków prowadził 2-1. Druga połowa to dwie świetne okazje naszego zespołu do strzelenia bramki, ale zabrakło nam szczęścia. Stare przysłowie piłkarskie mówi, że niewykorzystane sytuacje szybko się mszczą i tak też w tym przypadku było. Mecz SMS Radzionków - ZSOT Lubliniec zakończył się rezultatem 5-1(2-1).