OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Rok szkolny

2020/2021

imię i nazwisko klasa miejsce konkurs opiekun etap
Kamil Malinowski - 2 I Mistrzostwa MMA Polska Gabriela Patrzyk ogólnopolski
Kamil Malinowski - 1 Mistrzostwa Europy MMA 2020 Gabriela Patrzyk międzynarodowy
Kamil Malinowski - 2 Ogólnopolski Konkurs JU-JITSU Gabriela Patrzyk ogólnopolski
Natalia Ulfik 2LOp 3 Diecezjalny Konkurs Literacki Anna Giemza-Jurga konkurs diecezjalny
Julia Grubek 2LOp 2 Diecezjalny Konkurs Literacki Anna Giemza-Jurga konkurs diecezjalny
Julia Tomal - 2 (jako Mażoretki MDK Lubliniec) Międzynarodowy konkurs online Henryka Sukienik międzynarodowy
Zuzanna Bryś - 2 (jako Mażoretki MDK Lubliniec) Międzynarodowy konkurs online Henryka Sukienik międzynarodowy
Agnieszka Marcinkowska - 2 (jako Mażoretki MDK Lubliniec) Międzynarodowy konkurs online Henryka Sukienik międzynarodowy
Martyna Chałat - 2 (jako Mażoretki MDK Lubliniec) Międzynarodowy konkurs online Henryka Sukienik międzynarodowy
Kacper Dłubała 2TIg laureat Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus” Maria Kubat jednoetapowy ogólnopolski
Kacper Dłubała 2TIg laureat Ogólnopolska Olimpiada Logiczna „Olimpus” Maria Kubat jednoetapowy ogólnopolski
Kacper Dłubała 2TIg wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Maria Kubat jednoetapowy międzynarodowy
Andre Baron 2TIg bardzo dobry wynik Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Maria Kubat jednoetapowy międzynarodowy
Michał Walter 3LO bardzo dobry wynik Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Maria Kubat jednoetapowy międzynarodowy
Michał Walter 3LO zakwalifikowany do finału IX Ogólnopolski Konkurs Logiczny organizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Maria Kubat dwuetapowy ogólnopolski
Michał Walter 3LO laureat Ogólnopolska Olimpiada Logiczna „Olimpus” Maria Kubat jednoetapowy ogólnopolski
Michał Walter 3LO zakwalifikowany do finału XVII Śląski Konkurs Matematyczny Maria Kubat finał
Marcin Grytz 2TIg 3 Zoom na matematykę - konkurs fotograficzny Maria Kubat jednoetapowy, regionalny
Maja Wolik 4TL zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Karolina Walocha 4TL zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Karolina Goyk 3TL zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Natalia Machoń 2TLg zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Szymon Jainta 2TLp zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Bartosz Szczeciński 2TLp zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Maciej Kacprzak 2TLp zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Karol Vogel 2TLp zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Mateusz Poloczek 2TLp zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Oliwia Knoppik 2TLp zakwalifikowanie do II etapu V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś II etap
Karol Vogel 2TLp 6 miejsce w finale ogólnopolskim Szkolne Mistrzostwa Managerów 4 Daria Pawełczyk finał
Mateusz Poloczek 2TLp 6 miejsce w finale ogólnopolskim Szkolne Mistrzostwa Managerów 4 Daria Pawełczyk finał
Oliwia Knoppik 2TLp 6 miejsce w finale ogólnopolskim Szkolne Mistrzostwa Managerów 4 Daria Pawełczyk finał
Magdalena Zając 4TL Finalistka XVI Konkurs „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości” Daria Pawełczyk finał
Zuzanna Pradela 4TL Finalistka XVI Konkurs „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości” Daria Pawełczyk finał
Karolina Walocha 4TL Finalistka XVI Konkurs „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości” Daria Pawełczyk finał
Karolina Goyk 3TL Finalistka V Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Sandra Duda, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś finał
Piotr Kulisz 3TI Finalista IX Ogólnopolski Konkurs Logiczny organizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski - Wydział Filozofii Grażyna Kaczorowska, Katarzyna Myrcik dwuetapowy ogólnopolski
Filip Kudła 3TI Finalista IX Ogólnopolski Konkurs Logiczny organizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski - Wydział Filozofii Grażyna Kaczorowska, Katarzyna Myrcik dwuetapowy ogólnopolski
Weronika Wołowczyk 3TI Finalistka IX Ogólnopolski Konkurs Logiczny organizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski - Wydział Filozofii Grażyna Kaczorowska, Katarzyna Myrcik dwuetapowy ogólnopolski
Piotr Kulisz 3TI Finalista XVII Śląski Konkurs Matematyczny Grażyna Kaczorowska finał
Piotr Kulisz 3TI - Publikacja dwóch zadań w czeskim czasopiśmie naukowym - 03.2021 Grażyna Kaczorowska -
Piotr Kulisz 3TI wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Grażyna Kaczorowska jednoetapowy międzynarodowy
Piotr Kulisz 3TI Laureat Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus” Grażyna Kaczorowska jednoetapowy ogólnopolski
Piotr Kulisz 3TI Laureat Ogólnopolska Olimpiada Logiczna „Olimpus” Grażyna Kaczorowska jednoetapowy ogólnopolski
Filip Kudła 3TI Laureat Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus” Grażyna Kaczorowska jednoetapowy ogólnopolski
Patryk Ledwoń 2TIp Laureat Ogólnopolska Olimpiada Logiczna „Olimpus” Grażyna Kaczorowska jednoetapowy ogólnopolski
Bartłomiej Kazek 4TM Finalista konkursu Konkurs Wiedzy o Inżynierii Materiałowej „Materiały i Technologie XXI wieku” Jolanta Romańska Finał
Adrian Adamek 4TI kwalifikacja do II etapu Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska II etap
Aleksander Jassak 4TI kwalifikacja do II etapu Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska II etap
Michał Walter 3LO kwalifikacja do II etapu Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska II etap
Kacper Dłubała 2TIg kwalifikacja do II etapu Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska II etap
Kacper Dłubała 2TIg III w woj. śląskim Ogólnopolska Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska po II etapie
Dawid Jastrzębski 3BHg III w woj. śląskim Ogólnopolska Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska po II etapie
Michał Walter 3LO III w woj. śląskim Ogólnopolska Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska po II etapie
Juliusz Kulik 3TMB 2 miejsce dla szkoły, jako drużyna Konkurs Gra Terenowa Mechaniczny By Night - Challenge Szkół Jolanta Romańska Finał
Jarosław Gansiniec 3TMB 2 miejsce dla szkoły, jako drużyna Konkurs Gra Terenowa Mechaniczny By Night - Challenge Szkół Jolanta Romańska Finał
Piotr Jagusiok 3TMB 2 miejsce dla szkoły, jako drużyna Konkurs Gra Terenowa Mechaniczny By Night - Challenge Szkół Jolanta Romańska Finał
Szymon Jaguś 3TMB 2 miejsce dla szkoły, jako drużyna Konkurs Gra Terenowa Mechaniczny By Night - Challenge Szkół Jolanta Romańska Finał
Szymon Jaguś 3TMB Finalista konkursu Konkurs Gra Terenowa Mechaniczny by Night Jolanta Romańska Finał
Kacper Bartocha 4TI kwalifikacja do II etapu Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna Jolanta Romańska II etap
Kacper Dłubała 2TIg kwalifikacja do II etapu Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna Jolanta Romańska II etap
Michał Walter 3LO kwalifikacja do II etapu Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna Jolanta Romańska II etap
Oliwia Feliks 2LOp kwalifikacja do II etapu Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym” z projektu „Moje finanse” Jolanta Romańska II etap
Patrycja Litwińska 3TH kwalifikacja do II etapu Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym” z projektu „Moje finanse” Jolanta Romańska II etap
Natalia Ulfik 2LOp kwalifikacja do II etapu Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym” z projektu „Moje finanse” Jolanta Romańska II etap
Agnieszka Jagusiok 1LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Kamil Górniak 1LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Mateusz Naczyński 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Martyna Roter 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Kamil Teodorowski 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Jakub Skowronek 2TLp kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Julia Jajszczyk 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Zofia Maciuch 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Julia Łubowska 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Oliwia Feliks 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Kacper Kosiak 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Michał Walter 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Maja Cyroń 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Iwona Lewke, Beata Kąpielska, Alina Lipowska II etap
Kamil Górniak 1LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Geograficzna Beata Kąpielska zawody II stopnia
Oliwia Feliks 2LOp kwalifikacja do II etapu Olimpiada Geograficzna Beata Kąpielska zawody II stopnia
Michał Walter 3LO kwalifikacja do II etapu, finał zawodów II stopnia Olimpiada Geograficzna Beata Kąpielska zawody II stopnia
Weronika Wołowczyk 2LOg kwalifikacja do II etapu Olimpiada Geograficzna Beata Kąpielska zawody II stopnia
Dawid Jastrzębski - Finalista olimpiady Finał Centralny Olimpiady „Buduj z Pasją” Daniel Łodziński Finał Centralny
Denis Kompalla - Finalista olimpiady Finał Centralny Olimpiady „Buduj z Pasją” Daniel Łodziński Finał Centralny
Dawid Jastrzębski - 1, awans do Finału Centralnego Olimpiada Budowlana „Buduj z Pasją” Daniel Łodziński regionalny (wojewódzki)
Denis Kompalla - 1, awans do Finału Centralnego Olimpiada Budowlana „Buduj z Pasją” Daniel Łodziński regionalny (wojewódzki)
Denis Kompalla - Finalista olimpiady VIII edycja Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu Daniel Łodziński Finał Ogólnopolski
Denis Kompalla - tytuł Finalisty Olimpiady, drużynowo 12 miejsce w Polsce na 38 szkół XXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński Finał Centralny
Mateusz Łebek - tytuł Laureata Olimpiady, drużynowo 12 miejsce w Polsce na 38 szkół XXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński Finał Centralny
Denis Kompalla - awans do Finału Centralnego, drużynowo II miejsce w okręgu śląskim XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński okręgowy
Mateusz Łebek - awans do Finału Centralnego, drużynowo II miejsce w okręgu śląskim XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński okręgowy

Rok szkolny

2019/2020

imię i nazwisko klasa miejsce konkurs opiekun etap
Reprezentacja szkoły dziewcząt - 1 miejsce, awans na zawody rejonowe Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Henryka Sukienik powiatowy
Magdalena Zając 3TL kwalifikacja do III etapu Konkurs „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” Edyta Gaś ogólnopolski
Karolina Walocha 3TL kwalifikacja do III etapu Konkurs „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” Edyta Gaś ogólnopolski
Zuzanna Pradela 3TL kwalifikacja do III etapu Konkurs „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” Edyta Gaś ogólnopolski
Reprezentacja szkoły dziewcząt - 1, awans na zawody rejonowe Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Henryka Sukienik powiatowy
Michał Walter 2LO rekomendacja KO do etapu centralnego Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Myrcik ogólnopolski
Michał Walter 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Myrcik -
- 1LOg kwalifikacja do II etapu EUROSCOLA Katarzyna Myrcik -
Bartosz Poloczek 3HT kwalifikacja do II etapu Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska -
Mateusz Dworaczyk 4TIB kwalifikacja do II etapu Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska -
Zuzanna Gawenda 3HT kwalifikacja do II etapu Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska -
Weronika Wołowczyk 1LOg kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Beata Kąpielska, Iwona Lewke -
Michał Walter 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Beata Kąpielska, Iwona Lewke -
Michalina Chruściel 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Beata Kąpielska, Iwona Lewke -
Julia Łubowska 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Beata Kąpielska, Iwona Lewke -
Kamil Teodorowski 1LOp kwalifikacja do II etapu Olimpiada Wiedzy o UE Gwiezdny Krąg Beata Kąpielska, Iwona Lewke -
Simone Cieślik 1LOp wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Mój Las Beata Kąpielska -
Michał Walter 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Geograficzna Beata Kąpielska -
Julia Prandzioch 4HT kwalifikacja do II etapu Olimpiada z geografii z elementami geologii - Diamentowy Indeks AGH Beata Kąpielska -
Marta Malitowska 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada z geografii z elementami geologii - Diamentowy Indeks AGH Beata Kąpielska -
Michał Walter 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada z geografii z elementami geologii - Diamentowy Indeks AGH Beata Kąpielska -
Wiktoria Stefanik 2LO kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Julia Łubowska 2LO kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Maja Wolik 3TL kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Piotr Stępień 4TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Patryk Goczoł 4TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Juliusz Kulik 2TBM kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Kacper Janus 4TAM kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Marek Dyla 4TAM kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Łukasz Magiera 4TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Michał Walter 2LO kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Michał Wieczorek 4TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Felicja Świerczok 4TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Mateusz Dworaczyk 4TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska -
Zuzanna Gawenda 3HT kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska -
Julia Czwalińska 3HT kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska -
Paweł Skubała 4TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska -
Łukasz Magiera 4TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska -
Michał Walter 2LO kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska -
Michał Wieczorek 4TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska -
Felicja Świerczok 4TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska -
Mateusz Dworaczyk 4TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska -
Weronika Wołowczyk 1LOg kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska -
Kacper Dłubała 1TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska -
Michał Walter 2LO kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska -
Piotr Kulisz 2TI 2 Wojewódzki konkurs filmowy „Nakręcamy talenty” Grażyna Kaczorowska -
Paweł Chrost - eliminacje Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich Gabriela Berbesz-Kupiec -
Kacper Kosiak - eliminacje Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich Gabriela Berbesz-Kupiec -
Julia Kozak - eliminacje Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich Gabriela Berbesz-Kupiec -
Maja Cyroń - eliminacje Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich Gabriela Berbesz-Kupiec -
Jakub Olszewski - eliminacje (ćwierćfinał) Śląski Turniej Debat Oksfordzkich Gabriela Berbesz-Kupiec -
Julia Kozak - eliminacje (ćwierćfinał) Śląski Turniej Debat Oksfordzkich Gabriela Berbesz-Kupiec -
Julia Jajszczyk - eliminacje (ćwierćfinał) Śląski Turniej Debat Oksfordzkich Gabriela Berbesz-Kupiec -
Maja Cyroń - eliminacje (ćwierćfinał) Śląski Turniej Debat Oksfordzkich Gabriela Berbesz-Kupiec -
Julia Jajszczyk 2LO kwalifikacja do etapu centralnego Olimpiada Wiedzy o Mediach Gabriela Berbesz-Kupiec -
Julia Jajszczyk 2LO - Olimpiada Wiedzy o Mediach Gabriela Berbesz-Kupiec szkolny, okręgowy
Jessica Kotysz 3LO kwalifikacja do etapu regionalnego Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” Iwona Wosik -
Julia Wieczorek 3LO kwalifikacja do etapu regionalnego Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” Iwona Wosik -
Victoria Kosmala 3LO kwalifikacja do etapu regionalnego Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” Iwona Wosik -
Kamil Malinowski 2TBM 1 VIII Ogólnopolski Turniej Submission Fighting w Krapkowicach - -
Victoria Kosmala 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Języka Niemieckiego - -
Esther Mik 4TIB kwalifikacja do II etapu Olimpiada Języka Niemieckiego - -
Dominika Różańska - wyróżnienie Regionalny Konkurs na Bombkę Bożonarodzeniową Beata Dudek, Justyna Włodarczyk -
Martyna Woś - wyróżnienie Regionalny Konkurs na Bombkę Bożonarodzeniową Beata Dudek, Justyna Włodarczyk -
Bartłomiej Berenda - wyróżnienie Regionalny Konkurs na Ozdobę Bożonarodzeniową Beata Dudek, Justyna Włodarczyk -
Dominika Różańska - wyróżnienie Regionalny Konkurs na Ozdobę Bożonarodzeniową Beata Dudek, Justyna Włodarczyk -
Zofia Maciuch - 1 Regionalny Konkurs na Ozdobę Bożonarodzeniową Beata Dudek, Justyna Włodarczyk -
Martyna Woś 1TIp II Olimpiada Zdrowego Stylu Życia Małgorzata Klimczyk powiatowy
Kamila Jelonek - kwalifikacja do finału „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim” Katarzyna Myrcik ogólnopolski
Łucja Pietrzak - kwalifikacja do finału „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim” Katarzyna Myrcik ogólnopolski
Sonia Suska - kwalifikacja do finału „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim” Katarzyna Myrcik ogólnopolski
Michał Walter - kwalifikacja do II etapu Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Myrcik -
Mateusz Dworaczyk 4TIB 2 Konkurs Języka Niemieckiego „30-lecie upadku Muru Berlińskiego”, WOM Częstochowa Iwona Wosik -
Maria Kacprzak 3TL kwalifikacja do II etapu Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Edyta Gaś, Sandra Duda -
Dominik Brylka 3TL kwalifikacja do II etapu Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Edyta Gaś, Sandra Duda -
Marcin Dyllong 2TL kwalifikacja do II etapu Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna Edyta Gaś, Sandra Duda -
Michał Walter 2LO kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna Jolanta Romańska -
Łukasz Magiera 4TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna Jolanta Romańska -
Mateusz Dworaczyk 4TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna Jolanta Romańska -
Kacper Sikora 1TLp 2 Rejonowy Turniej Badmintona Chłopców Jacek Łuczyński rejonowy
Bartosz Szczeciński 1TLp 2 Rejonowy Turniej Badmintona Chłopców Jacek Łuczyński rejonowy
Martyna Chałat 1LOp 3 XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Komandosi XXI w Wojsku Polskim” Małgorzata Klimczyk ogólnopolski
Zofia Maciuch 2LO 2 XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Komandosi XXI w Wojsku Polskim” Beata Dudek ogólnopolski
Reprezentacja szkoły chłopców - 1 III Otwarte Mistrzostwa Lublińca w LA Artur Gawin powiatowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt - 1 III Otwarte Mistrzostwa Lublińca w LA Henryka Sukienik powiatowy
Dawid Barzak 1TIg 1 Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Krzysztof Kubica powiatowy
Jakub Pech 3TB 1 Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Krzysztof Kubica powiatowy
Seweryn Panek 4TI 1 Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Krzysztof Kubica powiatowy
Milena Szuba - 2 Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Krzysztof Kubica powiatowy
Natalia Byczek - 2 Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Krzysztof Kubica powiatowy
Kamila Skubała - 2 Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Krzysztof Kubica powiatowy
Reprezentacja szkoły chłopców - 3 Rejonowa Licealiada Międzyszkolnej Ligi LA SZS Artur Gawin rejonowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt - 2 Rejonowa Licealiada Międzyszkolnej Ligi LA SZS Henryka Sukienik rejonowy

Rok szkolny

2018/2019

imię i nazwisko klasa miejsce konkurs opiekun etap
Piotr Kulisz 1TI finalista XVI Śląski Konkurs Matematyczny im. K. Skórnik Grażyna Kaczorowska wojewódzki
Magdalena Zając - udział w finale ogólnopolskim Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś ogólnopolski
Zuzanna Pradela - udział w finale ogólnopolskim Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś ogólnopolski
Karolina Walocha - udział w finale ogólnopolskim Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś ogólnopolski
Magdalena Zając - 1 w etapie okręgowym Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś okręgowy
Zuzanna Pradela - 1 w etapie okręgowym Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś okręgowy
Karolina Walocha - 1 w etapie okręgowym Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk, Edyta Gaś okręgowy
Natalia Byczek - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Kamila Skubała - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Paulina Małyska - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Maria Kacprzak - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Maja Wolik - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Jacek Markowski - kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości Daria Pawełczyk okręgowy
Julia Wieczorek 2LO kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Jolanta Romańska okręgowy
Zuzanna Gawenda 2HT kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Jolanta Romańska okręgowy
Bartłomiej Kazek 2TM kwalifikacje do etapu okręgowego Konkurs Wiedzy o Inżynierii Materiałowej „MATERIAŁY I TECHNOLOGIE XXI WIEKU” Jolanta Romańska okręgowy
Julia Prandzioch 3HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska okręgowy
Julia Czwalińska 2HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska okręgowy
Felicja Świerczok 3TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska okręgowy
Mateusz Dworaczyk 3TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska okręgowy
Mateusz Dworaczyk 3TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Jolanta Romańska okręgowy
Mateusz Dworaczyk 3TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości Jolanta Romańska okręgowy
Karolina Goyk 1TL kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolski Konkurs Przedsiębiorczy na rynku finansowym Jolanta Romańska okręgowy
Karol Woś 1TI kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolski Konkurs Przedsiębiorczy na rynku finansowym Jolanta Romańska okręgowy
Zuzanna Gawenda 2HT kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolski Konkurs Przedsiębiorczy na rynku finansowym Jolanta Romańska okręgowy
Michał Walter 1LO kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska okręgowy
Juliusz Kulik 1TBM kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska okręgowy
Wiktoria Borowska 1TBM kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” Jolanta Romańska okręgowy
Paweł Chrost 2TI 3 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wywiedzione ze słowa - -
Julia Wieczorek 2LO 2 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - wywiedzione ze słowa - -
Daria Wańczyk 3LO 2 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - poezja śpiewana - -
Zuzanna Pradela 2TL 1 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - poezja śpiewana - -
Klasa 1TBM 1TBM półfinał, awans do finału Ogólnopolski konkurs Młody Lean Leader Jolanta Romańska, Daria Pawełczyk, Edyta Gaś ogólnopolski
Juliusz Kulik 1TM 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Mateusz Hernik 1TM 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Szymon Jaguś 1TM 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Gabriela Seman 1TH 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Łukasz Kosytorz 2LO 2 Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Paweł Chrost 2TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Miłosz Grobara 3TAM 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Łukasz Tokarz 4TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Monika Kosiada 4TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Magdalena Stemarowicz 4TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Szymon Olszok 4TB 1 IV Wojewódzki Konkurs „Młody Mistrz Budownictwa” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński wojewódzki
Jakub Kurda 4TB 1 IV Wojewódzki Konkurs „Młody Mistrz Budownictwa” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński wojewódzki
Daniel Hat 4TB 1 IV Wojewódzki Konkurs „Młody Mistrz Budownictwa” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński wojewódzki
Jacek Biela 4TB Finaliści Olimpiady XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka ogólnopolski (Finał Centralny)
Jacek Słodczyk 4TB Finaliści Olimpiady XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka ogólnopolski (Finał Centralny)
Daniel Hat 4TB Finaliści Olimpiady XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka ogólnopolski (Finał Centralny)
Jakub Kurda 4TB 2, awans do finału olimpiady Olimpiada Budowlana „Buduj z Pasją” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński okręgowy
Daniel Hat 4TB 2, awans do finału olimpiady Olimpiada Budowlana „Buduj z Pasją” Daniel Łodziński, Maciej Siwiński okręgowy
Weronika Kopyciok 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Kamila Gajda 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Szymon Andryszczak 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Błażej Gambuś 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Jacek Biela 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Jacek Słodczyk 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Daniel Hat 4TB 1, drużynowo na Śląsku XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Jacek Biela 4TB 8, awans do Finału Centralnego XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Jacek Słodczyk 4TB 6, awans do Finału Centralnego XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Daniel Hat 4TB 5, awans do Finału Centralnego XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński, Maciej Siwiński, Rafał Januszka okręgowy
Zofia Macich 1LO 1 Konkurs na najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną Beata Dudek regionalny
Aleksandra Kozuch 1LO wyróżnienie Powiatowy konkurs plastyczny „Autyzm - by wiedzieć więcej” Beata Dudek powiatowy
Paulina Szymiec 1LO 1 Powiatowy konkurs plastyczny „Autyzm - by wiedzieć więcej” Beata Dudek powiatowy
Reprezentacja ZSOT w piłce nożnej chłopców - 1 IV Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieluniu Jacek Łuczyński międzypowiatowy
Agata Ciesielska 3LO 3 X Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „I Ty możesz zostać Mistrzem Pióra” Beata Dudek powiatowy
Reprezentacja ZSOT - 1 Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej Artur Gawin powiatowy
Weronika Wołowczyk 1TI 1, kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK Małgorzata Klimczyk powiatowy
Jakub Kaliciak 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Karolina Walocha 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Dominik Brylka 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Magdalena Zając 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Zuzanna Pradela 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczno-Spedycyjna Daria Pawełczyk wojewódzki
Weronika Pawełczyk 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Patrycja Susek 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Jacek Markowski 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Magdalena Zając 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Zuzanna Pradela 2TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Daria Pawełczyk wojewódzki
Anna Wróbel 3LO 1 Konkurs Debat Oksfordzkich „Europejki i Europejczycy rozmawiają” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska wojewódzki
Mateusz Gałwa 3LO 1 Konkurs Debat Oksfordzkich „Europejki i Europejczycy rozmawiają” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska wojewódzki
Agata Ciesielska 3LO 1 Konkurs Debat Oksfordzkich „Europejki i Europejczycy rozmawiają” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska wojewódzki
Paweł Chrost 2TI 1 Konkurs Debat Oksfordzkich „Europejki i Europejczycy rozmawiają” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska wojewódzki
Filip Kudła 1TI 8 VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” Katarzyna Myrcik wojewódzki
Paweł Chrost 2TI wyróżnienie X Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej Katarzyna Myrcik powiatowy
Zuzanna Pradela 2TL 3 X Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej Gabriela Berbesz-Kupiec powiatowy
Oliwia Gansiniec 1LO 1 X Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej Gabriela Berbesz-Kupiec powiatowy
Paulina Szymiec 1LO 1 XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Komandosi w Wojsku Polskim na przestrzeni 100 lat” Beata Dudek ogólnopolski

Rok szkolny

2017/2018

imię i nazwisko klasa miejsce konkurs opiekun etap
Sylwia Potempa 4HT Finalistka X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej (20 miejsce w Polsce) Finał X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej Sławomir Kościelny etap ogólnopolski
Reprezentacja szkoły dziewcząt 2 Powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik, Agnieszka etap powiatowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt 3 Półfinał Licealiady Województwa Śląskiego w piłce ręcznej dziewcząt Henryka Sukienik etap wojewódzki
Reprezentacja szkoły dziewcząt 1 Rejonowy turniej piłki ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik etap rejonowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt 1 Powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik etap powiatowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt 2 Rejonowy turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik etap rejonowy
Reprezentacja szkoły dziewcząt 1 Powiatowy turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Henryka Sukienik etap powiatowy
Reprezentacja ZSOT 2 Mistrzostwa Rejonu Tarnogórskiego w piłce Artur Gawin etap rejonowy
Reprezentacja ZSOT 2 Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej Artur Gawin etap powiatowy
Reprezentacja ZSOT 1 MIstrzostwa Powiatu w piłce siatkowej Artur Gawin etap powiatowy
Daniel Hat 4 miejsce Olimpiada Budowlana„BUDUJ z PASJĄ” Daniel Łodziński etap regionalny (wojewódzki)
Patryk Woroniak 4 miejsce Olimpiada Budowlana„BUDUJ z PASJĄ” Daniel Łodziński etap regionalny (wojewódzki)
Daniel Hat Laureat Olimpiady Wiedzy Umiejętności Finał Centralny XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński etap ogólnopolski
Patryk Woroniak Laureat Olimpiady Wiedzy Umiejętności Finał Centralny XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Daniel Łodziński etap ogólnopolski
Walentyna Gansiniec 2 Powiatowy Konkurs Kaligraficzny “I Ty możesz zostać Mistrzem pióra” Beata Dudek, Milena Doleżych-Szymiczek
Klaudia Rubiś wyróżnienie Powiatowy Konkurs Kaligraficzny “I Ty możesz zostać Mistrzem pióra” Beata Dudek, Milena Doleżych-Szymiczek etap powiatowy
Agata Ciesielska 2 Powiatowy Konkurs Kaligraficzny “I Ty możesz zostać Mistrzem pióra” Beata Dudek, Milena Doleżych-Szymiczek etap powiatowy
Mateusz Dworaczyk kwalifikacje do etapu okręgowego Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach Jolanta Romańska
Sylwia Potempa II miejsce w etapie okręgowym i awans do etapu centralnego X Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej Sławomir Kościelny etap okręgowy
Lipińska Natalia 1HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Czwalińska Julia 1HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Prandzioch Julia 2HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Mazur Karolina 4HT kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Świerczok Felicja 2TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Dworaczyk Mateusz 2TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach Jolanta Romańska
Wiktoria Gaudy 1LO kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową Jolanta Romańska
Mateusz Dworaczyk 2TIB kwalifikacje do etapu okręgowego Olimpiada Wiedzy Technicznej Jolanta Romańska
Mateusz Gałwa 2LO kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Ogólnopolski Konkurs “Wybieram Wybory” Beata Kąpielska
Paulina Małyska 1TL kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Olimpiada Wiedzy o UE “Gwiezdny Krąg” Beata Kąpielska
Mateusz Gałwa 2LO kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Olimpiada Wiedzy o UE “Gwiezdny Krąg” Beata Kąpielska
Agata Macioł 4HT laureatka Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie ks. Kamil Hadaś etap ogólnopolski
Drużyna 1 Turniej piłki koszykowej w Mistrzostwach Powiatu w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej szkół ponadgimnazjalnych Krzysztof Kubica etap powiatowy
Mateusz Urbańczyk 3TII 1 konkurs Wiedzy o Sejmie Hanna Ślimak
Technikum nr 2 45 miejsce w Polsce ranking „Perspektyw” 2018 etap ogólnopolski
Julia Machoń 3LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Myrcik
Agata Sowa 2LO kwalifikacja do II etapu Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Myrcik
Weronika Paruzel 1TB 1 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Karolina Dudzik 4HT 2 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Natalia Bogawska 1TB 2 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Tomasz Swoboda 2HT 2 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Julia Wieczorek 1LO 2 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Jakub Kosowicki 1TB 3 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Julia Popanda 1LO 3 Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Aleksander Jassak wyróżnienie Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Paulina Kubica wyróżnienie Konkurs Plastyczny na Ozdobę Milena Doleżych-Szymiczek etap regionalny
Klasa 2LO - zespołowo 3 „Nasz pomysł na EKO Śląskie” Katarzyna Myrcik, Beata Kąpielska etap wojewódzki
Patryk Woroniak 4TB stypendium Prezesa Rady
Aleksandra Chałupka 2LO stypendium Prezesa Rady
Bartosz Małysa 1TI 2 miejsce w kategorii 15-16 lat +75kg XIII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 Shinkyokushin Polskiej Federacji Kyokushin Karate etap ogólnopolski
Bednarska Wiktoria 3LO 7 przełajowy ,,Bieg Mikołajkowy’’ na dystansie 5km Agnieszka Drumowicz etap powiatowy
Foks Łukasz 1TM 4 przełajowy ,,Bieg Mikołajkowy’’ na dystansie 5km Agnieszka Drumowicz etap powiatowy
Jonczyk Szymon 2LO 3 przełajowy ,,Bieg Mikołajkowy’’ na dystansie 5km Agnieszka Drumowicz etap powiatowy
Serafin Szymon 2HT 2 przełajowy ,,Bieg Mikołajkowy’’ na dystansie 5km Agnieszka Drumowicz etap powiatowy
Jacek Słodczyk 3TB 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Daniel Cebulski 3TII 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Dawid Cebulski 3TIM 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Dastin Klupś 2TI 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Kamil Schiewe 2TI 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Grzegorz Michalik 2TI 2 Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie CS-GO Oława 2017 Monika Ziaja, Maciej Dawid etap ogólnopolski
Wróbel Anna 3LO 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Zając Magdalena 1TL 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Pradela Zuzanna 1TL 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Macioł Agata 4HT 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Kosiada Monika 3TII 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Stemarowicz Magda 3TII 7 Zawody Sportowo-Obronne ,,Proobronni17’’ Agnieszka Drumowicz etap ogólnopolski
Martyna Bok 1 Śladami Martina Lutra Anna Giemza - Jurga etap regionalny
ZSOT wyróżnienie Laur Mistrza Nowoczesnej Edukacji etap ogólnopolski
Bartosz Małysa 1TI III w kategorii 2001-1999 +70kg full contact. Międzynarodowy Turniej Karate
reprezentacja 1, 2 Powiatowy Turniej Tenisa Krzysztof Kubica etap powiatowy
Patryk Woroniak 4TB stypendium dla najzdolniejszych uczniów naszego
Patrycja Piec 1TB 3 Olimpiada Zdrowego Stylu Życia Małgorzata Klimczyk etap powiatowy