ZSOT wygrywa w kolejnym rankingu

Autor: Biblioteka ZSOT

WYDARZENIE

Opublikowane zestawienie ok. 3500 szkół ponadpodstawowych nie pozostawia żadnych wątpliwości. Według portalu WaszaEdukacja.pl wyniki Technikum nr 2 i II Liceum Ogólnokształcącego dają nam 1 miejsce wśród lublinieckich szkół.
Badanie uwzględniło nie tylko wyniki matury i egzaminów zawodowych, ale także wskaźniki EWD, czyli edukacyjną wartość dodaną – wyliczenie, z jakim potencjałem pierwszoklasiści wchodzą do szkoły, a z jakimi wynikami na egzaminach wychodzą. Bardzo nas cieszy uzyskanie 67 miejsca w Polsce (58 pkt) w technikum i 729 miejsca w liceum (54 pkt). Kolejne lublinieckie placówki są o 200 do 1300 pozycji za nami.
Oczywiście, nie jesteśmy wielkimi fanami rankingów. Wiadomo – nie oddają one ani klimatu uczenia się, ani pozytywnej atmosfery, jakimi się szczycimy. Ale miło nam, kiedy ktoś tak skrupulatnie jak WaszaEdukacja.pl wylicza nasze osiągnięcia egzaminacyjne. Za każdym wynikiem stoją przecież żywi ludzie i ich ciężka praca – uczniowie i ich nauczyciele - fajni uczniowie i dobrzy nauczyciele ❤️, a może dobrzy uczniowie i fajni nauczyciele ❤
Zobaczcie sami:
https://waszaedukacja.pl/ranking/polska/technika
https://waszaedukacja.pl/ranking/polska/licea
Tylko MY - obiektywnie i w liczbach:
https://waszaedukacja.pl/.../technikum-nr-2-lubliniec-2013
https://waszaedukacja.pl/ponadgi.../ii-liceum-lubliniec-2012

clock_icon