Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca 2026. Uroczystą akademię poprzedzi Msza św. w kościółku św. Anny w intencji uczniów, rodziców i pracowników ZSOT o godz. 8:00.
Pożegnanie roku szkolnego nastąpi na sali gimnastycznej w dwóch turach:
- o godz. 9.00 dla klas: 1TI, 1 TL, 2TBH, 3TAM, 3TH, 3TL, 3T, 4TBM,
- o godz. 11.00 dla klas: 1LO, 2LO, 3LO, 1TBE, 1THA, 2TI, 3TI, 4TI.
Po akademii odbędą się spotkania poszczególnych klas z wychowawcami
w salach wg poniższego harmonogramu.
Klasy przychodzące do szkoły na godzinę 9.00
|
klasa |
wychowawca |
sala |
|
1TI |
Bogdan Szczepański |
35 |
|
1TL |
Daria Pawełczyk |
34 |
|
2TBH |
Sebastian Hanke |
29 |
|
3TH |
Patrycja Musiał |
47 |
|
3TB |
Adam Biernacik |
42 |
|
3TAM |
Katarzyna Kobiałkowska |
17 |
|
3TL |
Damian Śnietka |
36 |
|
4TBM |
Daniel Łodziński |
44 |
Klasy przychodzące do szkoły na godzinę 11.00
|
klasa |
wychowawca |
sala |
|
1LO |
Arkadiusz Baron |
46 |
|
1TBE |
Anna Kubat |
36 |
|
1THA |
Anna Siwiaszczyk |
35 |
|
2LO |
Mateusz Saganowski |
29 |
|
3LO |
Gabriela Berbesz-Kupiec |
40 |
|
2TI |
Maciej Dawid |
53 |
|
3TI |
Gabriela Patrzyk |
51 |
|
4TI |
Michał Bogacki |
50 |