ZAKOŃCZENIE ROKU SKOLNEGO 2025/2026

Autor: Sekretariat ZSOT

WYDARZENIE

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca 2026. Uroczystą akademię poprzedzi Msza św. w kościółku św. Anny w intencji uczniów, rodziców i pracowników ZSOT o godz. 8:00.

 

Pożegnanie roku szkolnego nastąpi na sali gimnastycznej w dwóch turach:

 

- o godz. 9.00 dla klas: 1TI, 1 TL, 2TBH, 3TAM, 3TH, 3TL, 3T, 4TBM, 

- o godz. 11.00 dla klas: 1LO, 2LO, 3LO, 1TBE, 1THA, 2TI, 3TI,  4TI.

 

Po akademii odbędą się spotkania poszczególnych klas z wychowawcami
w salach wg poniższego harmonogramu.

Klasy przychodzące do szkoły na godzinę 9.00

klasa

wychowawca

sala

1TI

Bogdan Szczepański

35

1TL 

Daria Pawełczyk

34

2TBH

Sebastian Hanke

29

3TH

Patrycja Musiał

47

3TB

Adam Biernacik

42

3TAM

Katarzyna Kobiałkowska

17

3TL

Damian Śnietka

36

4TBM

Daniel Łodziński

44

     

 

Klasy przychodzące do szkoły na godzinę 11.00

klasa

wychowawca

sala

1LO

Arkadiusz Baron

46

1TBE

Anna Kubat

36

1THA

Anna Siwiaszczyk

35

2LO

Mateusz Saganowski

29

3LO

Gabriela Berbesz-Kupiec

40

2TI

Maciej Dawid

53

3TI

Gabriela Patrzyk

51

4TI

Michał Bogacki

50

 

 

clock_icon