2TBH na szlaku rowerowym

Autor: Sebastian Hanke

WYDARZENIE

W piątek, 19 czerwca, klasa 2TBH wzięła udział w wycieczce rowerowej. Pierwszym przystankiem na trasie był staw „Stara Brzoza”, gdzie uczniowie zregenerowali siły podczas tradycyjnego ogniska. Następnie cała grupa udała się do rezerwatu rododendronów, by podziwiać wyjątkowe piękno tamtejszej przyrody. Zwieńczeniem aktywnego dnia były pełne emocji zajęcia sportowe, które zorganizowano na terenie schroniska młodzieżowego w Pawełkach. Nad bezpiecznym i sprawnym przebiegiem całej wyprawy czuwali opiekunowie: Sebastian Hanke i Daniel Łodziński.

clock_icon