Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, nabierania sił oraz niezapomnianych chwil spędzonych z bliskimi.
Do zobaczenia we wrześniu!
Joanna Walczak
Dyrektor ZSOT w Lublińcu