Życzenia wakacyjne

Autor: sekretariat

WYDARZENIE

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, nabierania sił oraz niezapomnianych chwil spędzonych z bliskimi.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Joanna Walczak

Dyrektor ZSOT w Lublińcu

 

clock_icon