25
Wrz
UWAGA LEKKOATLECI!!!

W piątek 27 września (w dniu rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Dausze!) nasza Reprezentacja ZSOT złożona z 15 lekkoatletek i 16 lekkoatletów udaje się na Rejonowe Zawody Licealiady SZS do Tarnowskich Gór. Zbiórka zawodników na parkingu przy Biedronce przy ul.Stalmacha o godzinie 7:45. Proszę pamiętać o oddaniu zgód na zawody (jeśli ktoś jeszcze nie oddał) oraz obowiązkowo zabieramy legitymacje szkolne!

Do zobaczenia!

 H.Sukienik, A.Gawin
 

17
Wrz
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej 2019/20!

Pod poniższym linkiem dostępny jest terminarz i grupy rozpoczynających się niebawem Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej 2019/20!
Zapraszamy do śledzenia strony, która będzie aktualizowana na bieżącocooltongue-out

https://docs.google.com/document/d/1AxmdGq_y4rQj3y2CyJU0OlCSqjt-qayTDPjWSAIf0Y4/edit?usp=sharing

Organizatorzy

01
Kwi
Piłkarze ZSOT Lubliniec zwyciężyli w silnie obsadzonym turnieju w Wieluniu!

W minioną środę, 27 marca, nasi piłkarze przygotowujący się do walki o odzyskanie po dwóch latach tytułu mistrzów powiatu pojechali na zaproszenie jednej ze szkół do Wielunia na IV Międzypowiatowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły ZSZ nr 2 w Wieluniu. Drużyna grająca pod kierunkiem Pana Jacka Łuczyńskiego w składzie: Paweł Mrugala, Szymon Jaguś, Bartłomiej Anczok, Martin Wojtczyk, Błażej Pyka, Arkadiusz Janicki, Szymon Perkowski, Szymon Kasprzak, Patryk Gruszczyński, Dawid Skubała, Mateusz Grobara, Adam Deneko zremisowała w pierwszym meczu grupowym najpierw 2:2 z gospodarzami (bramki: Kasprzak, Skubała), wygrali 4:1 z ZSZ nr 1 Wieluń (bramki: Grobara 3, Perkowski). W finale pokonali 3:1 ekipę ZST z Częstochowy (bramki: Kasprzak, Pyka, Wojtczyk), przywożąc do Lublińca efektowny puchar oraz piłkę! :) Najlepszym zawodnikiem wybrano naszego Szymona Perkowskiego z 3TiB! Gratulujemy!

 Mamy nadzieję, że to dobry prognostyk przed zbliżającym się turniejem Mistrzostw Powiatu Licealiady SZS, gdzie mamy ogromne apetyty na tytuł, nie tylko w powiecie!

01
Kwi
4TiM obroniła tytuł Mistrzów szkoły w piłce siatkowej!

22 marca w hali sportowej SP3 rozegrano finały Mistrzostw ZSOT w piłce siatkowej, które od ponad 2 tygodni odbywały się w naszej szkole. Do udziału zgłosiło się 13 klas, które podzielone na 4 grupy rywalizowały o I miejsce gwarantujące grę w półfinałach na hali SP3. W pierwszym półfinale broniąca tytułu 4TiM pokonała 2TM 2:0, w drugim 4TIi również 2:0 pokonała rewelację turnieju- klasę 2TI. W meczu przegranych z pojedynków półfinałowych o III miejsce w rywalizacji drugoklasistów 2TM okazała się lepsza od 2TI zwyciężając w stosunku 2:0. W wielkim finale 4TIm dość gładko pokonała 4TIi również w stosunku 2:0.

Końcowa klasyfikacja:

1 miejsce- 4TIM

2 miejsce- 4TIi

3 miejsce- 2TM

4 miejsce- 2TI

Organizatorzy: K.Kubica, J.Łuczyński, A.Gawin

 

 

27
Mar
Seweryn Panek mistrzem szkoły w tenisie stołowym 2019!

21 marca na naszej sali sportowej odbył się szkolny turniej o mistrzostwo w tenisie stołowym. W tym roku do gry systemem brazylijskim zgłosiło się szesnastu zawodników i... jedna zawodniczka! W wyniku zaciętej rywalizacji i drabinki turniejowej najwyżej doszli Seweryn Panek z 3TI oraz Mateusz Olszok z 4TB, który w wielkim finale w meczu do 4 wygranych setów prowadził pewnie już 3:0 by... po fantastycznym finiszu Seweryna i niezwykle  zaciętym pojedynku przegrać ostatecznie 3:4, a tytuł Mistrza Szkoły w tenisie stołowym 2019 zgarnął ubiegłoroczny wicemistrz - Seweryn, minimalnie przegrywając wtedy  z Denisem w finale! III miejsce po wygranej 4:1 nad Jakubem Pechem z 2TB powędrowało do trzykrotnego mistrza w poprzednich latach Denisa Funka z 4TB, który wcześniej w półfinale musiał uznać wyższość właśnie nowego mistrza. Mistrzynią szkoły ponownie została Basia Maciuch z 4TiM, która wobec braku rywalek stanęła w szranki... z panami, awansując nawet do pierwszej dziesiątki turnieju.

Dziękuję i jednocześnie gratuluję zawodniczce oraz wszystkim zawodnikom sportowej, zaciętej rywalizacji zapraszając na kolejny turniej za... rok! A jeszcze w tym roku szkolnym tuż przed wakacjami planowany jest turniej deblacool

20
Mar
Mamy wicemistrzostwo rejonu tarnogórskiego!

18 marca w Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza odbyły się rozgrywki piłki ręcznej dziewcząt o awans do półfinału wojewódzkiego. Nasza reprezentacja w składzie: Magdalena Koza, Daria Wańczyk, Michalina Krus, Aleksandra Nolbert , Kamila Skubała, Milena Szuba, Dominika Thomann, Patrycja Cwalina, Natalia Bogawska, Wiktoria Zając, Patrycja Huber, Aleksandra Lesz, Wiktoria Wróbel, Aleksandra Radzioch, Zuzanna Ziółek  dała z siebie wszystko, dziewczyny walczyły do samego końca.

Piłkarki były bliske wygranej (w drugiej połowie meczu remisowały 8:8). Niestety końcowy wynik rozgrywki nie pozwolił na awans do półfinału. Mimo to nasza drużyna udowodniła, że jest bardzo zgranym teamem 😊

Gratulujemy naszym piłkarkom oraz  wspierającej  ich trenerce- pani Heni Sukienik smile

20
Mar
Piłkarki ręczne awansują !

Piłkarki ręczne ZSOT Lubliniec - Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych obroniły tytuł sprzed roku i kolejny raz awansowały do rozgrywek na szczeblu rejonowym.

Po zaciętej walce pokonały drużynę z "Mickiewicza".

16
Mar
Piłkarki ręczne znów zwycięskie, ręczniaki znów... na tarczy!

W ubiegły wtorek, 12 marca, w hali Zespołu Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza rozegrano doroczny turniej Mistrzostw Powiatu Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Nasze wspaniałe piłkarki ręczne obroniły tytuł sprzed roku i kolejny raz awansowały do rozgrywek na szczeblu rejonowym! Po zaciętej walce pokonały drużynę z "Mickiewicza" 16:11 (7:4). Panowie niestety czwarty rok z rzędu nie potrafią zagrać na miarę oczekiwań i mimo iż w pierwszym meczu zdeklasowali 25:5 Zespół Szkół Zawodowych, to w najważniejszym meczu sezonu po lepszej drugiej połowie batalię o mistrza powiatu przegrali z reprezentantami Zespołu Szkół nr 1 20:15 (12:6)...
Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 10:00 w hali Zespołu Szkół nr 1 nasze dziewczyny zagrają z reprezentacją I LO im.S.Sempołowskiej z Tarnowskich Gór. Trzymajcie kciuki!